Saturday, August 22, 2009

Hei Sina seal!

Eile õhtul lõpetasin järjekordse raamatu lugemise. Noorteromaan "Jäätunud võõras". Õudsalt mõnus raamat... Teismelistele. Suurematele on titekas... Väga mõtlema pani... Ja tänu sellele on mingid kahtlased unenäod ka. Ühes unenäos reipis mingi vanamutt kassipoegi ja ma lõin Sikilt poisi üle. Suht hea. Aga see teine osa oli hästi armas :D Järjekordses unenäos olime porta2 jures. Matu leidis mingi tibi, kes ostis talle emoriided ja ta kandis neid... Suht kahtlane. Ja siis tuli Mihkel sinna ja pani mulle teki ümber. Ja siis tuli keegi Andrus (üks peategelasi raamatus) ja kallistas mind kõvasti... ei jaga eriti... Segi.
Pole üliamu blogisse midagi kirjutanud...
Ja täna õhtul lendame perega Bulgaariasse... Nädala veedame seal. Golden Sands linnas. Neljatärni hotellis. Kahe suure basseiniga. Ja liivarand on 300 m kaugusel. Mõnus puhkus ja pruunistamine enne kooli minekut.
29. august jõuame tagasi. 31 . august lähen arsti juurde ( tervis pole kõige paremas korras ) ja 31 õhtul viib emme mu Särkasse ühikasse... 1. september kell poolkümme on aktus... uus kool, uues inimesed... nii põnev. Aga kardan jubedalt. Kellyle rääkisin, et mulle ei meeldi võõraste inimestega lampi suhtlema hakata... Nagu Soometsa Suveakadeemias... sellest kirjutan kunagi hiljem. Praegu ei viitsi ja kohe tuleb pool suguvõa meile sööma, kuna mamma on haiglas ja ei saa neile süüa teha.
Tagasi tulles kirjutan reisimuljetest ka :)

Mel.

No comments: